info@zarandsport.ir +98 9136133055

قوانین و مقررات سیستم یکپارچه رزرو مکان های ورزشی

قوانین و مقررات زرند اسپورت

کاربر گرامی،
*براي عضویت در وب‌ سایت سیستم یکپارچه رزرو مکان های ورزشی یا زرند اسپورت، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه بفرماييد .

* توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این وب‌ سایت، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن می باشد .

* مهمترین نکته در مورد سیستم یکپارچه رزرو مکان های ورزشی این است که ما بستری را ایجاد کردیم  تا امکان جستجو و مقایسه  آنلاین تمامی مکانهای ورزشی با قابلیت رزرو آنلاین سانس های رزرو نشده را همراه با امکان پرداخت آنلاین میسر نماییم .در واقع سیستم یکپارچه رزرو مکان های ورزشی بستری را ایجاد می کند تا خدمات مربوط به هماهنگی و پرداخت وجه مکانهای ورزشی به صورت آنلاین در دسترس عموم مردم باشند .

* کاربران می توانند از بخش تماس با ما ، شکایات خود را مطرح نمایند .

* در این وب سایت، پس از ثبت نام و احراز هویت امکان رزرو انلاین میسر می باشد.

*  سانسهای ثبت شده از سوی مدیران سالن های ورزشی معتبر بوده و در صورت رزرو آنلاین توسط کابران ، مالک مکان ورزشی موظف است سانس رزرو شده را در اختیار کاربر قرار دهد و هیچ عذری قابل قبول نیست،

* درج هرگونه آگهی مخالف قوانین و مقررات کشور در وب سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی خواهد داشت .
* هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت بدون اخذ مجوز کتبی غیر مجاز و طبق ماده ۱۲ از فصل سوم قانون جرایم رایانه ای مصوب مجلس شورای اسلامی اقدام قانونی را در پی خواهد داشت .

* استفاده از سیستم یکپارچه رزرو مکان های ورزشی برای تمامی کاربران رایگان بوده و هیچ محدودیتی برای کاربران ایجاد نمی کند، و با توجه به اینکه این سامانه متکی به مالکان مکانهای ورزشی میباشد  در صورت نیاز ، از آنها هزینه ای به صورت درصدی اخذ خواهد شد .